28.08.2021 07:29 0 MW

Karma dla psiaka i nowe boisko

Fot. Pixabay.pl

W Pelplinie na osiedlu Pólko już 28 sierpnia nastąpi wielkie otwarcie nowego boiska. W związku z tym wydarzeniem Stowarzyszenie Dziedzictwo Historyczne Pomorza wraz z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Pelplin zorganizowało festyn, na którym będzie zbierana karma dla zwierząt z pobliskich schronisk.

Fot. Pixabay.pl

Stowarzyszenie Dziedzictwa Historycznego Pomorza wraz z pracownikami urzędu podczas festynu w godzinach od 16:00 do 18:00 będzie zbierać suchą karmę dla zwierząt, która zostanie przekazana do schroniska w Tczewie oraz Starogardzie Gdańskim.

W ramach akcji wszyscy, którzy dostarczą karmę otrzymają od stowarzyszenia pamiątkowy medal oraz słodki upominek - zachęca Sławomir Ossowski, prezes Stowarzyszenia Dziedzictwa Historycznego Pomorza.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem akcji organizatorzy zapraszają do stoiska stowarzyszenia, przy którym będziemy mogli poczuć się, jak poszukiwacze skarbów. Kto wie komu uda się znaleźć jakiś skarb? Na uczestników festynu czekają: nagrody, słodki poczęstunek dla dzieci i przejażdżki wojskowym samochodem GAZ 69M. W plenerowym auto fotobudzce będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć przy wojskowym samochodzie w czapkach i hełmach wojskowych.

Zapraszamy do wzięcia udziału i wsparcia akcji - zachęca Sławomir Ossowski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24