16.02.2021 08:23 0 raz

Indoor Triathlon zawita w Gdyni

źródło: GCS

Ruszyły zapisy na Indoor Triathlon Series, czyli sprinterskie wyścigi triathlonowe pod dachem. Zawody w ramach cyklu odbędą się 28 lutego w Warszawie, 7 marca w Gdyni oraz 21 marca w Piasecznie. W Gdyni rywalizacja odbędzie się na obiektach sportowych Akademii Marynarki Wojennej.

Gdyńskie Centrum Sporty informuje, że w trakcie każdych zawodów Indoor Triathlon Series uczestnicy będą mieli do pokonania 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu.

Indoor Triathlon Series będą pierwszymi imprezami w tym sezonie zaliczanymi do Rankingu Polskiego Związku Triathlonu Grup Wiekowych – mówi Paweł Jarski, prezes Polskiego Związku Triathlonu. - To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją dyspozycję przed zbliżającymi się startami w klasycznej odmianie triathlonu – zaznacza.

Pierwsze zawody zaplanowano na 28 lutego 2021 roku na obiektach sportowych Centrum Rekreacyjno-Sportowego m. st. Warszawy na Bielanach. W Gdyni rywalizacja obędzie się 7 marca na obiektach sportowych Akademii Marynarki Wojennej. Przygotowano 144 miejsca. Podobnie jak w Warszawie, pierwsze 60 pakietów jest dostępnych w cenie 100 zł, koszt kolejnych to 120 zł.

Zawody Indoor Triathlon to idealny sposób na przerwanie żmudnych treningów i możliwość powrotu do emocji związanych z rywalizacją – podkreśla Michał Drelich, dyrektor zawodów IRONMAN w Polsce. – Uczestnicy rywalizacji mogą sprawdzić, na jakim są etapie przygotowań i skonfrontować się ramię w ramię z innymi triathlonistami. To również idealny element treningów do zbliżającego się sezonu letniego i startu w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw lub IRONMAN Gdynia – mówi.

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24