11.01.2021 09:55 0 raz/gniew.pl

W Pelplinie rusza Szkoła Rodziców

źródło: gniew.pl

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie realizujący projekt pod nazwą Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zaprasza Rodziców z Powiatu Tczewskiego w różnym wieku do skorzystania z darmowego szkolenia pod nazwą – Szkoła Rodziców. Jest to cykl 10 spotkań w formie online z doświadczoną panią psycholog, matką kilkorga dzieci. Spotkania będą w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczegóły zostaną ustalone po zawiązaniu grupy).

Szkolenie zawierać będzie m.in. takie tematy jak nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka dialogu, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, naukę umiejętności stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów.

Generalnie takie szkolenia są drogie i nie zawsze rodzice wiedzą, gdzie szukać pomocy, gdy w rodzinie pojawiają się trudności wychowawcze. Dlatego warto skorzystać z oferty darmowych spotkań online, prostu z domu, przy kawie.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszenia

Formularz dostępny jest także w formie papierowej w ZSP w Pelplinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (Partner LOWE Pelplin). Formularz można wypełnić na miejscu.

Z osobami przyjętymi na cykl spotkań online podpisana zostanie umowa uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie organizowane jest w ramach działalności Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Pelplinie. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły na stronie https://www.lowe.pelplin.pl/.

Polub projekt na Facebooku, pomóż organizatorom w rozpropagowaniu informacji i udostępnij post.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24