22.12.2020 12:16 0 raz/gniew.pl

Remont świetlicy w Gogolewie dobiegł końca

źródło: gniew.pl

Wraz z końcem listopada zakończył się remont świetlicy wiejskiej w Gogolewie. Przy budynku wykonano również parking. Oto kilka zdjęć po realizacji inwestycji opiewającej na 142 000 zł.

Remont świetlicy wiejskiej w Gogolewie przeprowadzała firma z Gdańska. Remont obiektu był możliwy dzięki zdobytemu przez gminę Gniew dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura kultury, w wysokości 110 000 złotych.

źródło: gniew.pl

Przypominamy, że w ramach gogolewskiego projektu pn. Świetlica wiejska jako mały dom kultury wykonano remont świetlicy wraz z pomieszczeniami przynależnymi, o łącznej powierzchni 180 m2. Zakres prac obejmował: wymianę podłóg, naprawę oraz odnowienie powłok malarskich ścian i sufitów, wymianę oświetlenia na LED, wykonanie tynku mozaikowego w świetlicy oraz na ciągach komunikacyjnych, wymianę wewnętrznej stolarki drzwiowej (10 szt.), remont pomieszczeń WC z wymianą urządzeń sanitarnych, remont schodów wewnętrznych i zewnętrznych, remont sceny. W ramach zadania wykonano również prace termomodernizacyjne 2 ścian świetlicy o powierzchni około 90 m2. Projekt obejmował także wyposażenie kuchni oraz zakup kurtyny scenicznej i systemu nagłaśniającego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24