14.10.2020 08:36 0 raz/gniew.pl

Gniew: Umowa na wykonanie Dziennego Domu Seniora podpisana

fot. gniew.pl

W poniedziałek, 12 października burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki podpisał umowę na adaptację i wyposażenie pomieszczeń poddasza użytkowego przy hali widowiskowo-sportowej w Gniewie na Dzienny Dom Seniora. Wykonawcą inwestycji jest spółka gminna Inwest-Kom, w imieniu której dokument podpisał prezes Jakub Jaskólski.

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku hali widowiskowo-sportowej o budynek z pomieszczeniami gospodarczymi i poddaszem przeznaczonym na cele rekreacyjno-ruchowe dla seniorów w ramach dziennego domu Senior +, wraz z przebudową pomieszczenia sanitarnego w hali widowiskowo-sportowej. Budynek, decyzją inwestora zostanie częściowo dostosowany dla potrzeb seniorów w celu rozszerzenia oferty kultury fizycznej i rekreacji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji o nową grupę docelową. W ramach integracji społecznej, zgodnie z wytycznymi programu Senior +, dom dziennego pobytu dla seniorów ma zapewnić możliwość uczestnictwa w profilowanych zajęciach sportowo-rekreacyjnych, rehabilitacyjnych, indywidualnej fizjoterapii czy poradnictwie psychologiczno-społecznym.

Inwestycja zakończyć się ma pod koniec listopada tego roku.

Wykonawca zachęca zainteresowane firmy do współpracą przy realizacji inwestycji. Chętni przedsiębiorcy proszeni są o kontakt ze spółką Inwest-Kom pod nr tel. 513 016 399 lub 513 016 412.

Gniewski samorząd na to przedsięwzięcie pozyskał dotację w wysokości 260 280 złotych, w ramach wieloletniego programu „Senior+” na lata 2015-2020.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24