22.09.2020 08:20 0 raz

Osobówka uderzyła w drzewo – zginął pasażer

fot. KWP Gdańsk

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w pobliżu miejscowości Bytonia na drodze krajowej nr 22. W wyniku uderzenia osobowego volkswagena w drzewo śmierć poniósł 39-letni pasażer tego auta. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz służby medyczne. Obecnie policja i prokuratura wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

W sobotę (19 września) nad ranem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Bytonia. Policjant, który pełnił dyżur przy telefonie alarmowym skierował na miejsce funkcjonariuszy starogardzkiej drogówki, technika kryminalistyki oraz policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej

Jak wstępnie ustalili pracujących na miejscu mundurowi, 33-letni kierowca osobowego volkswagena, jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo – poinformowali w poniedziałek (22 września) pomorscy stróże prawa. - Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

fot. KWP Gdańsk

Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Dodatkowo, w celu ustalenia, czy nie kierował pod wpływem środków odurzających pobrana została krew.

Niestety obrażenia, jakich doznał 39-letni pasażer tego auta, okazały się śmiertelne – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

fot. KWP Gdańsk


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24