14.09.2020 12:30 0 raz/mat.pras

Rowerzyści z Tczewa mogą wyrazić swoją opinię

fot. UM Tczewa

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że podróżowanie rowerami jest niezwykle popularne wśród mieszkańców Tczewa. Teraz amatorzy tej formy transportu będą mogli wyrazić swoją opinię na temat polityki rowerowej władz miasta. Można wypełnić specjalną ankietę internetową.

Urząd Miejski w Tczewie we współpracy z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zwrócił się z prośbą do mieszkańców miasta – zwłaszcza tych, którzy kochają jazdę na rowerze - o wypełnienie ankiety dotyczącej m.in. bezpieczeństwa.

Zebrane wyniki zostaną wykorzystane w celu diagnozy potrzeb i oczekiwań odnośnie działań rowerowych miasta Tczewa na 2021 rok i kolejne lata – wyjaśniają tczewscy urzędnicy. - Ze względu na szczególne zainteresowanie tematem bezpieczeństwa, którym zajmuje się Zespół ds. Polityki Rowerowej, uwagi mieszkańców pomogą w zdiagnozowaniu trudnych i niebezpiecznych miejsc dla rowerzystów w Tczewie, a w dalszej kolejności wypracowania rozwiązań usprawniających ruch rowerowy.

Ankieta jest anonimowa, a można ją wypełnić za pośrednictwem tej strony.

Podane przez osoby wypełniające ankietę informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celach statystycznych oraz naukowo-badawczych i będą prezentowane do publicznej wiadomości tylko w formie zbiorczej – podają przedstawiciele


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24