05.08.2020 09:05 0 raz/mat.pras

Weź udział w świetnej zabawie w formie hardcorowego biegu

fot. UM Starogard Gdański

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji RunGym. Jak podkreślają przedstawiciele starogardzkiego magistratu, to świetna zabawa, a zarazem trening w formie hardcorowego biegu z przeszkodami.

RunGym to impreza, która odbywa się na świeżym powietrzu na Stadionie Miejskim im. K. Deyny. Uczestnicy biorą udział w grupowej rozgrzewce, po czym przechodzą na start. W zależności od kategorii uczestnicy mają do pokonania inną ilość stacji o różnym stopniu trudności.

Do zadań zawodników należeć będzie m.in. przerzucanie dużej opony w przód i tył, spacer z ketlami, „padnij powstań” pod kurtyną wodną, przeskok przez małą ściankę czy spacer po równoważni – wyjaśnia Małgorzata Rogala ze starogardzkiego ratusza.

W zawodach udział wziąć mogą zarówno dorośli, którzy do pokonania będą mieli trasę RunGym Classsic, jak i śmiałkowie w wieku od 6 do 12 lat, dla których przygotowana została trasa RunGym Kids.

Chęć udziału w IV edycji RunGym zgłaszać można do czwartku 13 sierpnia poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.elektronicznezapisy.pl . Od momentu dokonania zgłoszenia uczestnik ma 24 godziny na uiszczenie opłaty wpisowej. Jeśli tego nie zrobi, zostanie skreślony z listy zgłoszeniowej. Po zamknięciu zgłoszeń online i wyczerpaniu limitu miejsc, nie ma możliwości zapisu na wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona – informuje przedstawicielka magistratu.

BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY

  1. Adres biura zawodów, szatni oraz depozytów: Stadion Miejski im. K. Deyny ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański, salka konferencyjna na trybunie stadionu.

  2. Biuro zawodów czynne w godz. 15:30 – 21:00.

PROGRAM IMPREZY

15:30 – 19:30 Wydawanie pakietów startowych i przyjmowanie zgłoszeń – Stadion Miejski im. K. Deyny, sala konferencyjna – trybuna stadionu Uwaga! Weryfikacji uczestnika oraz wszelkich formalności należy dokonać w Biurze Zawodów w dniu imprezy najpóźniej na 30 min przed startem!

16:30 – 17:30 Start RunGym Kids wg. listy startowej co 1 min. od 16:30 do 17:30

17:45 Wręczenie nagród RunGym Kids

18:00 Start RunGym Classic wg. listy startowej co 2 min. Od 18:00 do 20:00

20:45 Wręczenie nagród RunGym Classic – Stadion Miejski im. K. Deyny

ok. godz. 21:00 Zakończenie imprezy


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24