04.08.2020 16:20 0 rp/airport.gdansk.pl

Pierwsi turyści polecieli z Gdańska na Cypr i do Austrii

Fot. Szymon Kuniniec/airport.gdansk.pl

Irlandzka linia lotnicza do swojej siatki dołączyła nowe połączenia: zarówno do pięknego Wiednia jak i upalnego Pafos. Od początku sierpnia setki turystów skorzystało z nowych możliwości.

Ryanair oficjalnie zainaugurował dwie nowe trasy: do Wiednia oraz Pafos na Cyprze.  Od 3 sierpnia samolotami przewoźnika można polecieć do i z Gdańska.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w dobie ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa i mimo trudnej sytuacji branży lotniczej, Ryanair uruchamia dwa zupełnie nowe połączenia z Gdańska do Wiednia i do Pafos na Cyprze. To naszym zdaniem efekt wieloletniej, dobrej współpracy i zaufania, a także przekonania, że pomorski rynek jest bardzo rozwojowy biznesowo i turystycznie – podkreśla Iwona Tomczyńska, kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

To także dobra wiadomość dla turystów spragnionych wakacyjnych wrażeń, które od teraz mogą spełniać w nowych miejscach.  Połączenia staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Z tej okazji wprowadzono do sprzedaży bilety z Gdańska do Wiednia oraz Pafos na podróż do końca października odpowiednio od 69 zł i 159 zł.

Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy 5 sierpnia – powiedziała Olga Pawlonka dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira. 


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24