18.06.2020 16:26 0 raz

Starogardzianie będą świętować wirtualnie

UM Starogard Gdański

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorów Dni Starogardu Gdańskiego. Ale nie znaczy to, że święto miasta zostało odwołane. Wręcz przeciwnie, odbędzie się, tyle tylko że w wirtualnej rzeczywistości.

„Tego jeszcze nie było! 27 czerwca zapraszamy Was na pierwsze Wirtualne Dni Starogardu Gdańskiego. Tegoroczne obchody święta naszego miasta pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Postanowiliśmy więc przenieść je do internetu. Moc atrakcji bez wychodzenia z domu gwarantowana” – zachęcają starogardzcy urzędnicy.

Oficjalne otwarcie Wirtualnych Dni Miasta rozpocznie się w sobotę 27 czerwca o godzinie 8:30. W programie na żywo „Budzimy Starogard Gdański” przygotowaliśmy m.in.: gotowanie na ekranie, atrakcje dla seniorów, czy Strefę Smyka. Z Rafałem Kośnikiem porozmawiamy o podróżach. Pobiegniemy też do… Tokio. Spełnimy trochę marzeń. Czekają nas rozmowy z gośćmi, występy artystyczne i wiele innych niespodzianek – opisuje Małgorzata Rogala z Wydziału Informacji Społecznej Urzędu Miasta Starogard Gdański.

Z kolei wieczorem odbędzie się „Największa, wirtualna domówka #wSTG”. Od godziny 19:00 do 22:30 wystąpi DJ z muzyką na żywo.

Nie zabraknie dobrych, muzycznych bitów, konkursów oraz niespodzianek od gwiazd estrady. Będziecie też mogli posłuchać na żywo występu jednego z prowadzących Macieja Smolińskiego, dobrze znanego już z poprzednich Dni Miasta – podkreśla przedstawicielka magistratu.

Na Facebooku można oglądać wydarzenie na Wirtualne Dni Starogardu Gdańskiego , którego organizatorami są OSiR Starogard Gdański i Urząd Miasta Starogard Gdański.

Wirtualne Dni Miasta Starogard Gdański obejrzeć będzie można na miejskim kanale You Tube , na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Starogard Gdański na Facebooku oraz na facebookowym profilu Dni Starogardu Gdańskiego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24