08.04.2020 14:20 0 raz/mat. pras.

Ruszył konkurs 'Wszyscy w domu - Malujemy Wielkanoc!'

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Zapraszamy do udziału w familijnym konkursie polegającym na wspaniałej zabawie całych rodzin, spędzających w trudnym czasie epidemii razem czas w domu. Zachęcamy do wspólnej, kreatywnej zabawy, a przy okazji do rywalizacji o cenne nagrody ufundowane przez partnerów konkursu.

Święta Wielkanocne to wyjątkowy, wiosenny czas. Różnie go pamiętamy, różnie go planujemy, w różny sposób go sobie wyobrażamy. Dlatego chcemy, by nasi Czytelnicy podzielili się z nami tymi pozytywnymi emocjami, biorąc udział w konkursie "Wszyscy w domu - Malujemy Wielkanoc!".

Zabawa nie jest skierowana tylko do utalentowanych plastycznie członków rodziny! Te osoby, które z różnych względów nie mogą z nami malować, mogą dać nam inspirację, opowiedzieć o dawnych zwyczajach, podpowiedzieć motywy ozdób świątecznych. Pomysłów jest wiele.

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką graficzną pracy w formacie A4 o tematyce związanej ze świętami Wielkanocnymi i przesłaniu zdjęcia lub skanu pracy konkursowej za pomocą wiadomości e-mail na adres [email protected] z podaniem: imienia i nazwiska oraz numeru telefonu uczestnika.

W konkursie przewidziano następujące nagrody:

— Nagroda główna: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 300 zł brutto oraz zaproszenie otwarte 4-osobowe do Teatru Muzycznego w Gdyni do wykorzystania w dowolnym terminie (termin do ustalenia z Organizatorem) oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

— Druga nagroda: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

— Trzecia nagroda: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 100 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

— Nagroda specjalna: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Terminy:

— Konkurs trwa od dnia ogłoszenia do dnia 08.04.2020 roku. Do tego dnia można nadsyłać prace konkursowe.

— Od dnia 09.04.2020 do dnia 16.04.2020 (włącznie) nadesłane prace zostaną opublikowane na portalu internetowym www.nadmorski24.pl oraz na portalu internetowym www.kociewie24.pl i w tym terminie odbędzie się głosowanie na opublikowane prace za pośrednictwem profilu: www.facebook.com/nadmorski24/, www.facebook.com/kociewie24pl/ oraz www.facebook.com/TwojaTelewizjaMorska/.

— Wyłonienie finalistów Konkursu nastąpi 17 kwietnia 2020 roku i będzie polegało na policzeniu głosów oddanych w głosowaniu za pomocą polubień (tzw. lajków) na poszczególne prace opublikowane w dedykowanych konkursowi postach na wspomnianych profilach.

Zapraszamy do wspólnej, świątecznej, wiosennej zabawy!

Organizatorem konkursu jest Twoja Telewizja Morska. Partnerami konkursu są: Samorząd Województwa Pomorskiego, Kaszubski Bank Spółdzielczy oraz ZIAJA.

Pliki do pobrania


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24