17.11.2019 20:42 0 raz

KP Starogard Gdański zbyt słaby na rezerwy Pogoni Szczecin

Bolesnej porażki doznali piłkarze Klubu Piłkarskiego Starogard Gdański w sobotnim (16 listopada) meczu z Pogonią II Szczecin. Bramkarz futbolistów z Kociewia wyciągał piłkę z siatki aż trzy razy.

Przez kilkadziesiąt minut obie drużyny walczyły o zdobycie pierwszego trafienia. Bramka padła w 42.minucie. Rezerwy Pogoni Szczecin na prowadzenie wyprowadził Michał Kwiecień.

Druga bramka dla gości padła jeszcze w tej samej połowie. W 44. minucie z rzutu karnego wynik podwyższył Błażej Starzycki.

Trzeci, nokautujący cios szczecinianie wyprowadzili w 75. minucie. Trzecią bramkę dla Pogoni II zdobył ponownie Michał Kwiecień.

Po siedemnastu rozegranych meczach KP Starogard Gdański zajmuje ósmą pozycję w tabeli II Ligi Piłki Nożnej grupy II. Starogardzianie na swoim koncie zgromadzili 22 punkty. Tyle samo ma dziewiąta Polonia Środa Wielkopolska. O dwa więcej ma siódmy w tabeli Sokół Kleczew. Liderem II ligi grupy II z dorobkiem 42 punktów jest KKS 1925 Kalisz.

W następnej, 18. kolejne rozgrywek II Ligi zaplanowanej na 7-8 marca, a więc już po przerwie zimowej, KP Starogard Gdański na swoim boisku gościł będzie rywali z Nielby Wągrowiec. Drużyna ta zajmuje trzynastą pozycję w tabeli.