31.03.2024 10:05 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Emocjonujące Derby Kociewia. Kociewskie Diabły górą

Pixabay

W emocjonującym starciu pomiędzy Kociewskimi Diabłami a Decką Pelpin, na parkiecie nie brakowało intensywnych akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Kociewskie Diabły, prezentując imponującą formę, zdołały zdominować rywala, zapewniając sobie zasłużone zwycięstwo.

Mecz rozegrał się w ramach Pekao S.A. 1 Ligi Mężczyzn.

W wyjątkowo zaciętym starciu, Kociewskie Diabły zdominowały Deckę Pelpin, osiągając pełną kontrolę nad meczem. W rezultacie, SKS Fulimpex Starogard Gdański triumfowało nad Decką Pelpin wynikiem 95:65.

Kluczowym momentem okazała się pierwsza kwarta, w której zawodnicy SKS-u osiągnęli imponującą przewagę 37:16, co zadecydowało o losach pojedynku.

W drugiej kwarcie, Decka Pelpin zdołała nieco zmniejszyć dystans, wygrywając tę część gry 13:19

W trzeciej kwarcie, Kociewskie Diabły zdecydowanie zdominowały grę, wygrywając 18:11. Kolejne trafienia, w tym kolejna trójka Stewarta, ustaliły wynik na 68:46 na zakończenie tej kwarty.

Ostatnią ćwiartkę Kociewskie Diabły wygrały 27:19, pieczętując swoje zwycięstwo.

To już piąta wygrana z rzędu dla drużyny SKS Fulimpex Starogard Gdański. Pomimo świadomości konieczności atakowania z dolnej czwórki w playoffach, ujawniony teraz potencjał zespołu może zaprowadzić ich daleko.

7 kwietnia Kociewskie Diabły, które obecnie zajmują 6 pozycję w ogólnej tabeli, zmierzą się z AZS AGH Kraków, plasującymi się na 16 miejscu.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.