08.09.2020 08:30 0 raz

Ukradli telefony komórkowe. Znasz ich? [FILM]

fot. KPP Starogard Gdańśki

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie ws. kradzieży dwóch telefonów komórkowych. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzewani o popełnienie tego przestępstwa. Opublikowali nagranie monitoringu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonów komórkowych. Do – prawdopodobnie - przestępstwa doszło w nocy z 7 na 8 lipca 2020 roku kilka minut po godz. 1:00 na starogardzkim rynku.

Moment kradzieży zarejestrowały kamery. Na zapisie z monitoringu widać, osobę pokrzywdzoną, która z uwagi na problemy ze zdrowiem przyklękła na chodniku. Wcześniej kobieta wyjęła z torebki dwa telefony, które położyła na schodach pobliskiej kamienicy. Po pewnym czasie do pokrzywdzonej podchodzi trzech mężczyzn, z których jeden schyla się i zabiera coś ze schodów – opisuje asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzewanego o kradzież mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 742 73 31. Informacji w tej sprawie można udzielać również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24