24.08.2020 10:30 0 raz

Zaginiony mieszkaniec Czarnej Wody nie żyje

fot. policja.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego mieszkańca Czarnej Wody, który zaginął pod koniec lipca. i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.


AKTUALIZACJA, 24 sierpnia, godzina 10:30

Starogardzcy policjanci poinformowali, że poszukiwania mężczyzny zostały zakończone. W niedzielę po południu (23 sierpnia) ciało zaginionego odnalazła w lesie przypadkowa osoba. Okoliczności tej sprawy nada starogardzka prokuratura.


Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego mieszkańca Czarnej Wody. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 29 lipca br. w miejscowości, w której zamieszkuje i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu 54 lata, wzrost 176 cm, sylwetka krępa, przygarbiona. Oczy ciemne, włosy szpakowate, krótkie z zakolami po obu stronach. Ubrany w ciemne niebieskie dżinsy i koszulkę polo koloru niebieskiego.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24